رویه ارسال

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می‌کنیم. مجموعه آرتا اسموک بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می‌کند.


سفارشات داخل شهر تهران به چند روش متفاوت و بنا بر انتخاب شما قابل ارسال هستند:

 

الوپیک

مرسوله حداقل ۲ و حداکثر ۴ ساعت پس از ثبت سفارش به دست شما می‌رسد و هزینه پیک درمحل توسط شما پرداخت می‌شود.

 

پست پیشتاز

درصورتی که سفارشتان را قبل از ساعت 12:00 روز کاری ثبت نمایید، بسته شما در همان روز تحویل اداره پست می‌شود. و سفارشاتی که بعد از ساعت 12:00 ثبت شوند، روز کاری بعدی به اداره پست تحویل داده می‌شود.

مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین 2 الی 4 روز کاری پس از ارسال به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز درحل حاضر 40/000 تومان است.

 

ارسال رایگان

سفارشات بالای یک میلیون تومان توسط پست پیشتاز و رایگان ارسال می‌شوند. و حداکثر 2 روز کاری پس از ثبت سفارش بسته به دست شما می‌رسد.

 

تحویل حضوری در فروشگاه

در صورتی که سفارش خود را داخل سایت ثبت کرده اید و تمایل به دریافت از فروشگاه را دارید میتوانید با هماهنگی قبلی سفارش خود را در همان روز و یا روز بعد تحویل بگیرید.

 

توجه

اگر ساکن اطراف شهر تهران (مناطقی نظیر: شهریار، پرند، لویزان، اسلامشهر و…) هستید، باید از گزینه تیپاکس استفاده نمایید. و درصورتی که بخواهنید از گزینه  ارسال با الوپیک استفاده کنید، تمام هزینه ارسال به عهده شما مشتری گرامی می‌باشد.برای ارسال با الوپیک حتما با فروشگاه هماهنگی های لازم رو انجام بدید.


پشتیبان مشتریان آرتا اسموک، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.


ارسال به شهرستان

ارسال کالا برای استان ها و شهرستان ها و حومه از طریق شرکت تیپاکس و شرکت پست میباشد.

 

تیپاکس

اگر که سفارشتان را قبل از ساعت 12:00 روزکاری ثبت نمایید، همان روز، و اگر پس از ساعت 12:00 ثبت سفارش کنید روز کاری بعد، بسته شما به تیپاکس تحویل شده و به گفته تیپاکس ۲۴ الی ۷۲ ساعت بعد به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال با پست تیپاکس به صورت پس‌کرایه و به عهده مشتری محترم است.

 

پست پیشتاز

تمام سفارشاتی که تا قبل از ساعت 20:00 ثبت شوند، صبح روز کاری بعد به اداره پست تحویل داده می‌شود.

مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین 2 الی 4 روز کاری پس از ارسال به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز برای شهرستان درحل حاضر 40/000 تومان است.

 

ارسال رایگان

سفارشات بالای یک میلیون  تومان با پست پیشتاز و رایگان ارسال می‌شوند.


با توجه به بسته‌بندی استاندارد و ایمن آرتا اسموک و تحویل سالم بسته‌بندی به شرکت‌های واسط پست، اشکالات ایجاد شده در طول حمل، تماما به عهده شرکت حمل کننده می‌باشد. لذا هنگام تحویل گرفتن کالا حتما به سلامت بسته‌بندی و اجزای فیزیکی کالا توجه داشته باشید و در صورت ایراد از دریافت کالا خودداری کرده یا طی صورت جلسه‌ای مابین مشتری و مامور پست اقدام به تحویل گرفتن کالا نمایید.

 

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه