سوالات متداول

سوالات متداول و پرتکراری که معمولا همراهان عزیز آرتا اسموک از ما میپرسند

بله قطعا همینطوره ؛ به طور کلی ما دو مدل دستگاه داریم (ویپ . پاد ) که از هر دو میشه برای ترک سیگار و قلیان استفاده کرد ولی تفاوت هایی دارند که باید متناسب با نیاز خودتون دستگاه را تهیه کنید.مشاوران ما همواره در آرتااسموک آماده ارایه راهنمایی جهت معرفی دستگاه مناسب به شما عزیزان میباشد

باتری دستگاه های ویپ به 2 صورت تقسیم می شوند:

1- باتری داخلی 2- باتری خارجی

اگر دستگاه باتری داخلی باشد نیازی به تهیه باتری جداگانه نمی باشد در حالی که بعضی از دستگاه ها نیاز به باتری جداگانه دارند که غالباً نزدیک به 90% دستگاه های امروزی از استاندارد باتری 18650 پشیبانی میکنند (البته بعضی دستگاه ها 20700 و 21700 را هم پشتیبانی میکنند).

توجه داشته باشید باتری های 18650 کد استاندارد باتری می باشد و نشان دهنده ظرفیت باتری نمی باشد.

مشاوران ما در آرتا اسموک همواره آماده ارایه راهنمایی جهت ارایه باتری مناسب برای دستگاه شما عزیزان میباشند.

3 عامل که منجر به سوختن کویل میشود به شرح زیر می باشد:

1- نحوه پاف گرفتن (منظور کام گرفتن از دستگاه):

کلا پاف گرفتن به دو صورت می باشد: 1- محکم پاف گرفتن 2- آهسته پاف گرفتن که با توجه به دستگاه و تجربه شخصی متفاوت می باشد.

2- زمان پاف:

بهترین میزان پاف گرفتن بین 2 تا 4 ثانیه است، هرچقدر این زمان بیشتر شود طبیعتاً در دراز مدت روی عمر کویل تأثیر میگذارد.

3- پاف گرفتن پشت سر هم:

بهترین زمان استراحت بین 2 پاف حداقل 10 ثانیه است، هرچه این زمان کمتر باشد روی عمر کویل تأثیر میگذارد.

این قطعه کاملاً مصرفی می باشد و بستگی به مصرف کننده دارد که چقدر از کویل استفاده کند و البته نحوه نگهداری هم در عمر این قطعه تأثیر گذار است اما اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم معمولا عمر کویل ها با توجه به استفاده مداوم از 2000 پاف تا 3000 پاف متغیر است.

دستگاه های ویپ از جویس های با نیکوتین پایین یا فری جویس استفاده می‌کنند و حجم بخار بالایی را تولید می‌کنند و بیشتر برای ترک فلیان استفاده می‌شوند.
پاد سیستم ها از جویس های با نیکوتین بالا یا جویس سالت (سالت نیکوتین) استفاده می‌کنند و حجم بخار پایینی را تولید می‌کنند و بیشتر برای ترک سیگار استفاده می‎شوند.

اکثر دستگاه ها در چین تولید می شود به جز برخی دستگاه های تولید محدود.

ارسال کالا داخل تهران: بوسیله اسنپ از فروشگاه مرکزی واقع درخیابان مدنی تیراژ2 و هزینه حمل نسبت به فاصله مقصد پس از سفارش اسنپ مشخص خواهد شد.


ارسال کالا به شهرستان: بوسیله تیپاکس و پس از تکمیل سفارش (۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تکمیل سفارش)، هزینه ارسال از طریق تیپاکس مشخص و به شماره خریدار پیامک میشود و پس از دریافت کالا در محل توسط خریدار پرداخت میشود.

سفارشات تهران: همان روز سفارشات

شهرستان: ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تکمیل سفارش

بله. به منظور جلب رضایت و اطمینان شما عزیزان، تمامی پرداختها در سایت آرتا اسموک از طریق درگاه ۱۰۰ درصد امن زرین پال انجام میشود.

پس از تکمیل سفارش و پرداخت، ویرایش و تغییر سفارش در سایت امکان پذیر نخواهد بود و میبایست پیش از ارسال کالا از طریق ارتباط تلفنی با شماره مندرج در سایت (مشاوره تلفنی) مراتب تغییر سفارش را به مسئول فروش اطلاع بدهید.

 

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه