پاشش جویس در دهان اتفاق عجیبی نیست و برای تمام ویپر ها حداقل یکبار رخ داده است پس اگر با این موضوع مواجه شده اید نترسید! در این مقاله میخواهیم علل و راهکارهای رفع این مشکل را با هم بررسی کنیم.

چرا دستگاه های ویپینگ جویس را به دهان منتقل می کنند؟

در بیشتر مواقع علت این موضوع جمع شدن مقدار زیادی از ایجوس روی کویل می باشد. در واقع زمانی که جویس بیش از حد روی کویل قرار داشته باشد با زدن دکمه فایر و گرم شدن کویل جویس به بخار تبدیل می شود اما آن مقدار اضافه به طور مستقیم به دهان ویپر منتقل می شود که اصلا حس خوشایندی را به همراه نخواهد داشت! یک از دلایل وجود جویس بیش از حد روی کویل می تواند پر شدن بیش از حد مخزن جویس دستگاه باشد.

 

 

مخزن جویس دستگاه های ویپینگ نباید به طور کامل پر شود و همیشه باید به اندازه یک حباب کوچک از فضا خالی باقی بماند.
از دلایل دیگر پاشش جویس به دهان می توان به کام گرفتن روی وات بسیار پایین هم اشاره داشت. اگر به خوبی روی کویل دستگاه تان را ببینید از سوی شرکت سازنده بازه وات خروجی مناسب روی آن درج شده از این رو اگر وات تنظیم شده دستگاه شما کمتر از آن باشد، جویس به دهان می پرد و هم چنین اگر بیشتر باشدف کویل شما خیلی زودتر از موعد می سوزد.
استفاده از جویس های خیلی رقیق و کام های خیلی طولانی و قدرتمند هم از دیگر علل این اتفاق هستند.

راه های جلوگیری از پاشش جویس

حالا که با دلایل پاشش جویس دستگاه های ویپینگ آشنا شدیم و فهمیدیم چند چندیم در این قسمت با راه کارهایی همراه تان هستیم که کمک تان می کنند از بروز این مشکل برای همیشه جلوگیری کنید.

مخزن دستگاه را بیش از حد پر نکنید:

همانطور که گفتیم وقتی جویس تمام مخزن دستگاه تان را گرفته باشد طبیعی است که در هر کام مقداری از جویس به طور مستقیم به دهان شما وارد شود. برای رفع این مشکل همیشه مخزن را طوری از جویس پر کنید که روی کویل شما گرفته شود و پیش از اتمام کامل آن مجددا مخزن را پر کنید.

وات دستگاه را بطور صحیح تنظیم کنید:

 

اگر روی وات پایین از مقدار پیشنهادتی کویل ویپینگ می کنید حتما آن را افزایش دهید و مجددا امتحان کنید. اگر دیگر شاهد پاشش جویس نبودید، مشکل شما زیر سر این مورد بوده است.

کام های خیلی سنگین را متوقف کنید:

ممکن است علاقه زیادی به ویپ تان داشته باشید و با یک اشتیاق زیاد بخواهید از آن کام بگیرید! با کام های سنگین جویس به طور مستقیم به محفظه دریپ تیپ مکیده و وارد دهان تان می شود؛ پس کمی آهسته تر کام بگیرید.

دریچه هوا یا ایرفلو دستگاه را کمی باز تر کنید:

با این کار هوای پیشتری وارد دستگاه می شود و احتمال پاشش جویس کاهش می یابد.

حتما از ایجوس مناسب کویل تان استفاده کنید:

اگر از پادسیستم ها یا حالت پاد، پاد ماد ها استفاده می کنید حتما سراغ سالت نیکوتین و اگر از ویپ ها استفاده می کنید حتما سراغ جویس ها بروید. میزان vg و pg موجود در این لیکوئید ها با هم متفاوت است و هر کدام جهت کار کردن با یک سری از کویل ها ساخته شده اند. اگر به طور اشتباه از آن ها در دستگاه تان استفاده کنید، جویس به دهان تان منتقل خواهد شد.

قطعات دستگاه تان را همیشه تمیز نگه دارید:

اگر دستگاه شما برای مدت طولانی تمیز نشود ممکن است مقداری جویس در آن باقیمانده و جمع شود و در زمان گرفتن کام به دهان تان وارد شود. با یک دستمال کاغذی می توانید خیلی ساده بیخ و بن دستگاه را همیشه تمیز نگه دارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه